Průvodce objednávkou 

Orientační ceník (v Kč)

námět  -  formátA4A3A2
 
1 člověk   hlava+ramena1000,- Kč1300,-Kč1800,-Kč
2 lidé1300,- Kč1700,-Kč2300,-Kč
3 lidé-2300,-Kč3300,-Kč
4 lidé-3300,-Kč4000,-Kč
Zvíře900,-Kč1100,-Kč2000,-Kč
Člověk a zvíře1300,-Kč2000,-Kč2300,-Kč

Ceník je orientační - každá kresba je jinak náročná, záleží na konkrétních detailech (dlouhé vlasy, vousy, složité a propracované oblečení, detailní pozadí...), jak dlouho bude trvat její vytvoření. Na konkrétní ceně se společně dohodneme po výběru fotografie a upřesnění představy o obrázku.

V ceně obrázku není zahrnuto poštovné (jeho výše se řídí ceníkem České pošty), a balné (tvrdé desky - cena záleží na formátu: A4 70,-K4, A3 90,-Kč, A2 160,-Kč, ).

Jak na to? 

1.      Napište e-mailem své představy o obrázku a přiložte vybranou fotografii (či fotografie).               Sdělte mi také, do kdy si přejete vyhotovení kresby.

Výběr námětu a formátu obrázku 

Je možné domluvit se i na postavě nebo aktu podle fotografie, a na různých úpravách, kombinaci více fotek, pozadí portrétu/postavy podle přání atd., od toho se potom odvíjí cena. Uvažte, jaká velikost obrázku se bude hodit na stěnu/stolek člověka, který obrázek dostane, z jaké dálky se na něj bude dívat.

Pokud si nejste jisti, jakou fotografii vybrat, či si nejste jisti námětem, je možné poslat i několik fotografií, ze kterých pak jednu společně vybereme. Jako hlavní předlohu mohu použít jednu fotografii, některé zajímavé detaily mohu použít zase z jiné...

Kvalita fotografie

Fotografie by měla být nejlépe v digitální podobě, kvalitní a detailní, ostrá, v dobrém rozlišení. Méně kvalitní fotografii je též možné použít, ale je třeba předem fotografii posoudit, zda je ještě možné ji použít či už by byla jako předloha nevhodná. Můžete poslat i papírovou fotografii. Vrátí se Vám samozřejmě zcela neporušená.

2.      Po posouzení fotografie a oboustranné dohodě na výsledné podobě obrázku se pustím,            do práce. V tuto chvíli je zakázka již závazná.

3.      Po dokončení obrázku Vám pošlu e-mailem fotografii kresby k posouzení, či byste ještě     něco rádi změnili. Pokud budete s konečnou podobou spokojeni, zašlu Vám číslo účtu, a ihned po připsání platby na účet posílám obrázek na cestu k Vám (je možné zaplatit i na dobírku, ale platbu převodem předem preferuji...)

Doručení

Můžeme se domluvit na těchto možnostech:

  • vyzvednutí obrázku osobně v centru Brna (platba předem na bankovní účet či hotově)
  • doručení Českou Poštou jako doporučenou zásilku (platba předem převodem na bankovní účet), cena dle aktuálního ceníku služeb České Pošty
  • doručení Českou Poštou na dobírku

Kresbu posílám v pevném plochém obalu zabaleném v igelitu.

(V případě, kdy dodání kresby velmi spěchá, např. před Vánocemi, se můžeme domluvit i na jiných způsobech doručení)

4.      Pokud si nepřejete uveřejnění vyhotoveného obrázku na mém webu, sdělte, prosím,                  toto rozhodnutí kdykoliv v průběhu našeho jednání .